Cenník

Cenník

V tejto ponuke sú základné „foto“ lety v štandartnej dĺžke minimálne 20minút. Miesto vzletu a pristátia z Trenčína (LZTN-názov letiska). Po dohode s Vami ako objednávateľom je možné aj iné letisko vzletu a iné letisko pristátia  v rámci Slovenska.
  1. LZTN – Trenčiansky hrad (mesto) – Trenčianske Teplice - Nemšová - Súča h.d.- LZTN
  2. LZTN -  Beckov hrad – Inovec – Trenčiansky hrad (mesto) - LZTN
  3. LZTN -  Nemšová -Vršatec - Ilava (väznica) -Trenč.Teplice – LZTN
  4. LZTN – Trenč.Teplice – Strážovské vrchy – Trenčín hrad - LZTN
Typ lietadla, počet osôb a cena za 20 min „foto“ letu :
  • DA- 20 Katana  (1 osoba)  - cena od 49 € /  1476,- Sk
  • DA – 40 180,CESSNA 172 (3 osoby) - cena od 90 € / 2711,- Sk   30 € na osobu !!!
 Cena za vyhliadkový „foto“ let je rovnaká či ide jedna osoba alebo tri osoby, podľa typu lietadla, cena je určená za  lietadlo na hodinu letu. Ďaľšia ponuka  je určená pre tých ktorý radi  cestujú a dľžka vyhliadkových „foto“letov je minimálne 1 hodina a viac. Záleží na Vami vybratej trase letu. Ja som pre Vás, ako príklad, pripravil 3 trasy “A“ B“C“ ako štandartne  vyrátané za ideálneho počasia.

A.     LZTN – Trenčiansky hrad (mesto) – Súča – Bradlo mohyla M. R. Štefánika  – Piešťany(Sľňava) - Beckov (hrad) – LZTN
Táto  trasa priamo trvá cca 55minút . 1hodinu 15min  podľa toho, kde sa klient rozhodol otočiť napríklad nad mohylou na Bradle 1x, 2x Piešťany, 1x... atď

B.     LZTN – Partizánske letisko (mesto) - Prievidza letisko - Bojnice - LZTN
Jedinečná možnosť sa okúpať v termálnych kúpeľoch v Partizánskom .Kúpele sú cca 100 m od bodu pristátia.V Prievidzi na letisku jedinečná kuchyňa  a prostredie, kde letectvo rozkvitá,výroba svetoznámich lietadiel WT9 Dynamic.
Tento  netradičný výlet  trvá letovo cca 50 min! Samozrejme na Vás počkám v prípade  využitia ponuky obeda  alebo  kúpeľov.

C.     LZTN - Oravská priehrada – Liptovská Mara – Vysoké Tatry – Nízke Tatry – Chopok - Veľká Fatra - Bojnice – Trenčianske Teplice – LZTN
Tanto let som  nazval  „Krásne Slovensko“. Trvá  len 1hodinu 45 min !!!
Typ lietadla, počet osôb a cena  za 1 hodinu „foto“ letu:
 
  • DA – 20 Katana (1 osoba) -  cena za  1 hodina = od 146 € / 4398,- Sk (cena  za 1 min.= 2,43 €)
  • DA – 40 180, Cessna 172 (3 osoby) - cena 1 hodina = od 242 €  / 7290,- Sk (cena za 1min = 4,03 €)
    Navrhnite aj vy Vašu  trasu a ja Vám vyrátam  letový  čas.Zarezervujte si svoj Foto let  ešte dnes.Využite túto jedinečnú ponuku využiť aj pri firemných akciách Vašej spoločnosti spojenú s možnosťou príjemného posedenia v letiskovom bare alebo s možnosťou využiť grilovania priamo v areáli letiska.